Fudbaleri Partizana otputovali u Sloveniju, Ilić poveo 26 igrača
RTS pre 3 sata

Fudbaleri Partizana otputovali su u Sloveniju, gde će se pripremati za narednu sezonu.
Nakon što su se nedavno okupili i na terenima Sportskog centra "Teleoptik" u Zemunu započeli pripreme za novu sezonu, fudbaleri Partizana otputovali su rano jutros u Sloveniju, gde će "parni valjak" obaviti centralni deo prirpema. Trener Saša Ilić poveo je 26 igrača, uključujući i novajlije: U autobus su ušli: Golmani: Marko Milošević, Miloš Krunić, Tarik Banjić; Odbrana: Stefan Mitrović, Milan Roganović, Vukašin Đurđević, Abdulmalik Mohamed, Stefan Milić, Vojin












