FOTO Šta čeka naprednjake kada uđu u "crni kontejner" na SNS skupu u centru Beograda?
Nova pre 9 sati

SNS je za posetioce današnjeg mitinga spremila „poslasticu“ – audio-vizuleni kontejner“ na raskrsnici kod glavne Pošte.
Građani koji danas budu došli na skup SNS ‘Srbija jedna porodica’ moći će da uđu u specijalni „audio-vizuelni kontejner“ u kojem ih naprednjaci podsećaju na proteklih 19 meseci studentskih i građanskih protesta, piše Danas. Na „crnoj kutiji“ na sred raskrsnice kod glavne Pošte i Doma Narodne skupštine crvenim slovima piše: "Da nikad ne zaboravimo“. A kada se u mračnu kutiju nju uđe na sa svih strana su snimci protesta, zasedanja Skupštine na kojoj je opozicija











