Амерички инвеститор Џереми Грантам оштар према Битцоину: "Нестаће с тржишта уз кукање"

Блиц пре 7 сати
Амерички инвеститор Џереми Грантам оштар према Битцоину: "Нестаће с тржишта уз кукање"
Грантхам тврди да се биткоин не користи за свакодневне куповине или озбиљне финансијске трансакције Биткоин је тренутно око 52% испод свог октобарског максимума Грантам, суоснивач инвестиционе фирме ГМО и дугогодишњи тржишни коментатор познат по процени имовинског мехура, рекао је за ЦББЦ да је биткоин бескорисна, спекулативна имовина без интринзичне вредности. Говорећи о дугорочним изгледима највеће криптовалуте, рекао је: „Током година и година, деценија и

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »