Porodične priče
Danas pre 9 sati | Vladimir Jokić

Drugi deo VIDOJE: Evo nas u Beogradu, stigli sabajle.
Putovali klaj-klaj, autobus nov, samo prede. Sedišta plišana, klima radi, dnevnice u džepu, provijant podeljen… Sve po protokolu. Moja Zaga lepo odremala, neki se odmah dohvatili sendviča, neki telefona, a Neša i ja flaše. Da ne dangubimo. ZAGA: E, ovaj moj Vidoje… Jedva je izašao iz autobusa, i on i onaj beslamać Neša. Ali, oni su iskusni mitingaši, gde sve nisu bili. Ja sam se kasnije uključila, kad smo seli i sračunali. NJih dvojica su se nagledali svakojakih










