ОкоТВоко: Драга Савета
Дневник пре 6 сати

Пуне су нам телевизије емисија типа „драга Савета”. Од тога како се добро удати, како се још боље развести, до тога како бити добра распуштеница. Попују и паметују сви.
Испада да се добар савет најбоље прима на телевизијама. Али, живот одавно не станује у нашем шоубизнису. Нема ни доброг укуса, ни пристојности, а ни културе. Не поштује се здравствени картон, не поштује се нечије психичко стање, не поштује се туђа патња. Нема алтруизма. Све емисије личе једна на другу и селе се са телевизије на телевизију. Живот је одавно постао маскенбал и шатра, а поједине певачице се утркују да буду лажно духовите или су претерано досадне,










