(Foto) "Najmoji!" Anđelka Prpić sa mužem i sinom u Parizu, otišli i u Diznilend: Glumica ne skida osmeh, uživaju u hrani i piću - stavila i Mini Maus rajf sa ušima

Blic pre 5 sati
(Foto) "Najmoji!" Anđelka Prpić sa mužem i sinom u Parizu, otišli i u Diznilend: Glumica ne skida osmeh, uživaju u hrani i…

Na fotografijama je vidljivo da je Anđelka veoma srećna i nasmejana tokom porodičnog odmora.

Nedavno je javno govorila o zadovoljstvu svojom trenutnom životnom fazom i svom pogledu na životne promene. Poznata glumica Anđelka Prpić odlučila je da predahne od svakodnevnih obaveza, te je sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom, kojeg ima iz prvog braka, otputovala u grad svetlosti - Pariz. Anđelka Prpić je na svom Instagram profilu podelila niz fotografija i pokazala pratiocima kako se provode na ovom čarobnom putovanju. Njih troje su maksimalno iskoristili

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »