I dalje tinja deponija kod Blaca
Prokuplje press pre 5 sati | Biljana Roganović

Kako javljaju čitaoci deponija u selu Međuhana kod Blaca i dalje tinja.
Ovo je dvadeseti da kako se požar pojavio, a među Blačanima se priča da je reč o namernoj paljevini, kako bi se smeće koje se na ovoj lokaciji deponuje smanjilo. –Ovo je ekološka katastrofa koju niko ne pokušava da suzbije. Godinama se isto radi- komentarišu Blačani između sebe, a javno ćute. Na lokaciji se dežura dvadeset i četiri sata i to čine radnici Javno komunalnog preduzeća “Blace. U narednom periodu, oziljije ćemo se pozabaviti ovom temom. Ukoliko želite da












