"Dokle god budem pevala ovu pesmu setiću te se" estrada se oprašta od marka pantića: Marija Šerifović, Slađa Alegro, Tamara Milutinović, Breskvica...
Kurir pre 4 sati

Marko Pantić sinoć je iznenada preminuo. Kako smo već pisali Marko je bio novinar koji je obožavao svoj posao, pa je bio gotovo na svakom estradnom događaju koji se održavao. Marko je bio u dobrim odnosima sa mnogim javnim ličnostima, koje su danas zatečene informacijom da je Pantić prerano napustio ovaj svet. Pevačice Marija Šerifović, Slađa Alegro, Tamara Milutinović i Anđela Ignjatović Breskvica, oglasile su se na društvenim mrežama i tužnim rečima se oprostile












