(ВИДЕО) На митинг СНС из Новог Сада иду и странци, креће десетак аутобуса: "Нисмо добили новац за то"

Н1 Инфо пре 12 сати  |  Н1 Београд
(ВИДЕО) На митинг СНС из Новог Сада иду и странци, креће десетак аутобуса: "Нисмо добили новац за то"

Присталице СНС-а данас организовано аутобусима путују из Новог Сада у Београд на страначки митинг.

Више од десет аутобуса окупљено је испред новосадског сајма, где путници чекају полазак. Међу онима који чекају су и странци, који су казали за Н1 да "има неки митинг у Београду" на који иду, као и да нису добили новац за то. Аутобуси су стационирани на паркингу испред главног улаза, као и код теретног улаза у Сајам из улице Бранка Бајића. Н1: Како замишљате данашњи скуп и шта очекујете од њега? "Очекујем мир и све савршенство. И да сви буду колективни. Ја сам

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »