Teretni voz udario u zaštitni bedem u Zagrebu, nema opasnosti za ljude i okolinu
Insajder pre 12 sati | Tanjug

Hrvatske železnice saopštile su da je jutros oko 8.55 sati u Zagrebu došlo do železničke nesreće u kojoj je učestvovala lokomotiva koja je vukla 16 vagona cementa, koja je tokom manevarskog kretanja naletela na zaštitni bedem.
Pruga, foto: Srđan Ilić U nesreći nije bilo povređenih, a HŽ Cargo navodi da, osim materijalne štete, nije bilo opasnosti za građane ni za okolinu, prenosi Hina. Učesnici u železničkoj nesreći su bili negativni na alkotestiranju, a u toku je istraga o uzroku nesreće.






