Milo Lompar: Ne bih menjao svoj govor sa Vidovdanskog protesta

Danas pre 1 sat  |  Danas Online
Milo Lompar: Ne bih menjao svoj govor sa Vidovdanskog protesta

Milo Lompar, profesor, izjavio je da svoj govor na prošlogodišnjem Vidovdanskom protestu, ističući da ga ne bi menjao. „Kontekst određuje značenje.

To je bio vidovdanski govor. Zna se šta je Vidovdan. Pritom bih još jednom naglasio: ko pažljivo sluša taj govor, koji se nalazi na Jutjubu, može da čuje da sam govorio o građanskim pravima, građanskoj slobodi, unutrašnjoj slobodi, demokratiji, dakle o svim sadržajima koji su referentni u ovom svetu i u ovom trenutku“, izjavio je Lompar za TV Nova. kaže da je razočaran reakcijama dela javnosti na nacionalnu dimenziju studentskih protesta, navodeći da je očekivao

Povezane vesti »

Politika, najnovije vesti »