Тањга после ремија: Виђено је доста тога
Спорт клуб пре 11 сати | Аутор: Катарина Костић

Војводина је у другом припремном сусрету одиграла нерешено са Араратом 1:1 (0:0).
Након меча, шеф стручног штаба Војводине истакао је да је задовољан приказаним, упркос тешким условима за игру. „Морали смо да мењамо термин и излазимо у сусрет. Изузетно су били изазовни и тешки услови за игру. Остало нам је неких 12 дана до најбитнијег меча и нисмо имали луксуз да одлажемо овај сусрет“, први су утисци тренера Тањге након меча. „Овакве утакмице су најбољи тренинг, ми морамо да уђемо у ритам и овај меч смо схватили тако. Било је добрих











