Danas saznaje: Radnicima naplatnih rampi naređeno da ne naplaćuju putarinu autobusima koji prevoze SNS aktiviste
Danas pre 3 sata | Uglješa Bokić

Radnicima naplatnih rampi na deonici auto-puta od Stare Pazove do Subotice danas je naređeno da ne naplaćuju putarinu autobusima i kombijima koji voze pristalice Srpske napredne stranke na miting.
Ovu informaciju je za Danas potvrdilo više radnika sa naplatnih rampi na ovoj deonici auto-puta. „Jutros nam je stigla poruka u viber grupe za posao da ne naplaćujemo putarinu autobusima koji voze ljude na miting Srpske napredne stranke, već da fiskalne račune i priznanice ostavljamo zajedno sa novcem od dnevnog pazara“, rekao je za Danas radnik jedne naplatne rampe. On dodaje da vozači pri dolasku na naaplatnu rampu samo kažu da voze na miting, jer im je verovatno







