Na miting SNS iz Novog Sada kreće desetak autobusa, na polazak čekaju i stranci: "Nismo dobili novac za to"
Nova pre 4 sati

Pristalice SNS-a danas organizovano autobusima putuju iz Novog Sada u Beograd na stranački miting. Više od deset autobusa okupljeno je ispred novosadskog sajma, gde putnici čekaju polazak. Među onima koji čekaju su i stranci, koji su kazali za N1 da "ima neki miting u Beogradu" na koji idu, kao i da nisu dobili novac za to.
Autobusi su stacionirani na parkingu ispred glavnog ulaza, kao i kod teretnog ulaza u Sajam iz ulice Branka Bajića, piše N1. N1: Kako zamišljate današnji skup i šta očekujete od njega? "Očekujem mir i sve savršenstvo. I da svi budu kolektivni. Ja sam dete devedestih, da svi budu kolektivni, to očekujem, ništa drugo", kazao je jedan građanin. N1: Da li idete na miting SNS u Beograd? "Ja čuvam ova drva, treba i ove pločice da stavimo", rekao je drugi građanin. Na







