Akademski plenum: Vlast ugrožava zdravlje građana zbog današnjeg mitinga u Beogradu

In medija pre 4 sati
Akademski plenum: Vlast ugrožava zdravlje građana zbog današnjeg mitinga u Beogradu

Akademski plenum ocenio je da organizacija današnjeg mitinga u Beogradu ugrožava zdravlje građana koji, kako navode, na skup dolaze pod pritiskom. U saopštenju tvrde da su zaposleni u javnom sektoru i lokalnim budžetskim ustanovama primorani da prisustvuju skupu uprkos visokim temperaturama.

Akademski plenum saopštio je da aktuelna vlast organizacijom današnjeg mitinga u Beogradu „svesno ugrožava zdravlje građana“ koji, kako navode, na skup dolaze pod do sada nezabeleženim pritiscima. U saopštenju se navodi da zaposleni u javnim i javno-komunalnim preduzećima, kao i drugim firmama koje se delom finansiraju iz državnog ili lokalnih budžeta, imaju radnu obavezu da prisustvuju skupu. -Njihovo zdravlje ne na ovaj način biće ozbiljno ugroženo i to iz

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »