(Video) Gradonačelnik Novog Sada motorom stigao na skup u Beogradu: “Svi žele da osete pozitivnu energiju i podrže predsednika Vučića“

Dnevnik pre 1 sat
(Video) Gradonačelnik Novog Sada motorom stigao na skup u Beogradu: “Svi žele da osete pozitivnu energiju i podrže predsednika…

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin danas je motorom stigao na veliki skup u Beogradu.

-Prelepa je atmosfera i neverovatna energija zaista, više od 150 motoraša je došlo iz Novog Sada danas u Beograd – poručio je gradonačelnik Mićin. On je dodao da sa kim god je razgovarao, svi su hteli da dođu u Beograd, ispred Skupštine Srbije, da osete pozitivnu energiju i da podrže predsednika Aleksandra Vučića i bolju i stabilniju Srbiju. -Videćemo šta će predsednik Vučić danas izneti pred nas. Siguran sam da će to biti neke sjajne mere, kao i do sada – istakao

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »