Akademski plenum: Vlast ugrožava zdravlje građana primoranih da dođu na miting SNS
Nova pre 9 sati

Akademski plenum saopštio je danas da vlast organizovanjem mitinga u Beogradu, po visokim temperaturama, ugrožava zdravlje građana koji su, kako tvrde, pod pritiskom primorani da prisustvuju tom skupu.
Kako navode u saopštenju, radnici javnih i javno-komunalnih preduzeća, kao i drugih firmi koje se delom finansiraju iz državnog ili lokalnih budžeta, imaju radnu obavezu da prisustvuju skupu ispred Narodne skupštine. „Radnici javnih i javno-komunalnih preduzeća i drugih firmi čiji su poslovi bar delom finansirani iz državnog ili lokalnih budžeta danas imaju radnu obavezu da na temperaturi od 37 stepeni na suncu, ispred Skupštine Srbije, glume oduševljene












