Partizan otišao u Sloveniju: Saša Ilić na pripreme poveo 26 igrača

Večernje novosti pre 8 sati
Partizan otišao u Sloveniju: Saša Ilić na pripreme poveo 26 igrača

PARTIZAN je odradio prvi deo priprema u Beogradu i krenuo je put Slovenije kako bi dodatno izbrusio formu pred početak nove sezone.

FOTO: FK Partizan Crno-beli su se uputili u Mariborsko Pohorje, a trener Saša Ilić je na put poveo 26 igrača. Golmani: Marko Milošević, Miloš Krunić i Tarik Banjić. Defanzivci: Stefan Mitrović, Milan Roganović, Vukašin Đurđević, Abdulmalik Mohamed, Stefan Milić, Vojin Marinković, Mateja Milovanović. Vezni igrači: Vanja Dragojević, Ognjen Ugrešić, Demba Sek, Nemanja Trifunović, Milan Vukotić, Milan Aleksić, Aleks Zeković, Dimitrije Janković, Mateja Ninić, Zoran

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »