"Hvala Srbijo, počinjemo za sat!" Vučić se oglasio na Instagramu uoči govora na skupu SNS (video)

Blic pre 8 sati
"Hvala Srbijo, počinjemo za sat!" Vučić se oglasio na Instagramu uoči govora na skupu SNS (video)

Zastava je dugačka 500 metara i široka 10 metara Vučić je zahvalio građanima i najavio svoj govor na mitingu oko 19 sati.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu snimak srpske zastave dugačke 500 metara i široke 10 metara koju su učesnici SNS mitinga razvili u Ulici kneza Miloša. - Hvala Srbijo. Počinjemo za sat - napisao je Vučić i najavio svoj govor na skupu SNS koji će održati nešto posle 18 časova. Kolona sa najvećom trobojkom na skupu SNS krenula ka Skupštini Inače, na čelu kolone građana koji su razvili srpsku trobojku nalazio se Siniša Mali. Sve

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »