Akademski plenum: Vlast ugrozila zdravlje građana koji su primorani da dođu na miting po vrućini
Serbian News Media pre 6 sati

Neformalna mreža „Akademski plenum“ optužila je danas vlast, koja danas organizuje miting u Beogradu, da je ugrozila zdravlje građana, koji su, kako tvrde primorani da dođu na miting na temperaturi od 37 stepeni na suncu. „Radnici javnih i javno-komunalnih preduzeća i drugih firmi čiji su poslovi bar delom finansirani iz državnog ili lokalnih budžeta, danas imaju radnu obavezu da na temperaturi od 37 stepeni na suncu, ispred Skupštine Srbije glume oduševljene












