Akademski plenum: Vlast ugrozila zdravlje građana koji su primorani da dođu na miting po vrućini

Serbian News Media pre 6 sati
Akademski plenum: Vlast ugrozila zdravlje građana koji su primorani da dođu na miting po vrućini
Neformalna mreža „Akademski plenum“ optužila je danas vlast, koja danas organizuje miting u Beogradu, da je ugrozila zdravlje građana, koji su, kako tvrde primorani da dođu na miting na temperaturi od 37 stepeni na suncu. „Radnici javnih i javno-komunalnih preduzeća i drugih firmi čiji su poslovi bar delom finansirani iz državnog ili lokalnih budžeta, danas imaju radnu obavezu da na temperaturi od 37 stepeni na suncu, ispred Skupštine Srbije glume oduševljene

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »