Црвена звезда дефинитивно остала без голмана: Олимпијакос јој узео чувара мреже!

Хот спорт пре 7 сати
Црвена звезда дефинитивно остала без голмана: Олимпијакос јој узео чувара мреже!

Велики посао за црвено-беле! Балша Поповић је и званично стигао у Атину, где почиње највеће поглавље каријере после трансфера у Олимпијакос.

Црногорски голман, који је претходне сезоне блистао у ОФК Београду, није крио емоције по доласку у Грчку и поручио је да није могао да одбије позив европског великана. Поповић је у Пиреј стигао после одличне сезоне у Суперлиги Србије, где је био један од најзапаженијих голмана шампионата. Његове партије у дресу ОФК Београда привукле су пажњу Олимпијакоса, који је дуго пратио његов развој и на крају одлучио да заврши посао. „Веома сам узбуђен што сам овде.

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »