Čelnici Baskonije prekinuli saradnju sa petoricom košarkaša
Politika pre 10 sati

Klub su napustili Trent Forest, Markis Nouel, Judžin Omoruji, Gutis Radzevičijus i Džese Edvards
Čelnici Baskonije prekinuli su danas saradnju sa petoricom košarkaša. Klub su napustili Trent Forest, Markis Nouel, Judžin Omoruji, Gutis Radzevičijus i Džese Edvards. Iz Baskonije su po okončanju sezone najavili kompletnu rekonstrukciju ekipe, a španski mediji tvrde da će otići i trener Paolo Galbijati, koji je velika želja čelnika Barselone.









