Baskonija rekonstruiše ekipu - petorica igrača precrtani
RTS pre 3 sata

Čelnici Baskonije prekinuli su saradnju sa petoricom košarkaša, klub su napustili Trent Forest, Markis Nouel, Judžin Omoruji, Gutis Radzevičijus i Džese Edvards.
Iz Baskonije su po okončanju sezone najavili kompletnu rekonstrukciju ekipe, a španski mediji tvrde da će otići i trener Paolo Galbijati koji je velika želja čelnika Barselone. Klub iz Vitorije je završio evroligašku sezonu na 18. mestu sa skorom 13-25, dok su u četvrtfinalu ACB lige eliminisani od Huventuda sa 2-1. u seriji.








