Akcija subotičkih studenata: Spremni smo za izbore, čekamo ih
N1 Info pre 7 sati | Beta

Grupa subotičkih studenata poručila je da je spremna za predstojeće izbore u Srbiji, navodeći da je oko 90 odsto priprema za izborni proces završeno.
Studenti su tokom današnje akcije organizovane u Parku Ferenca Rajhla, dodali i da se obuke za kontrolore i dalje nastavljaju. Za građane u štampali slogan „Studenti pobeđuju!“ na majice i cegere koje su oni donosili. Akcija je počela u 17 časova i trajala je do 20h, javila je reporterka agencije Beta. Kako su rekli novinarima, najveći deo njihovih aktivnosti trenutno je usmeren na pripreme za izbore, bez obzira na to kada će oni biti raspisani. Naveli su da "i






