За присталицама СНС остало само смеће: Погледајте како изгледају улице Београда након скупа владајуће странке ВИДЕО
Нова пре 4 сати

Људи су кренули да се разилазе са скупа Српске напредне странке након говора председника Александра Вучића, а за собом су оставили смеће.
Огромне количине смећа остављене су на београдским улицама након што се завршио скуп Српске напредне странке, пише Н1. А пост схаред би Емилија Миленковић (@емаамиленковиц) @пријави_проблем Посетиоци данасњег скупа оставили смеће у Теразијском парку. Молим да неко очисти, хвала. пиц.твиттер.цом/ЈqфпксЗи3Л7 Добродошли у 21. век и престоницу Београд. пиц.твиттер.цом/Оој2УРФгqА Иза њих само распад, само смеће, само отпад и ништавило. пиц.твиттер.цом/кскигQqсв22












