Nole, stigosmo: Video sam sliku s aerodroma…

Sport klub pre 9 sati  |  Autor: Saša Ozmo
Nole, stigosmo: Video sam sliku s aerodroma…

„Video sam da su postavili sliku da su na aerodromu, verovatno je kasnio let“, rekao je Nole kada nije bilo pitanja na srpskom na njegovoj uvodnoj vimbldonskoj konferenciji.

Jeste, Nole – kasnio je let, pritom znaš i ti kakve su londonske gužve, tako… nema veze, već ćemo se viđati. Imamo i jedno lepo iznenađenje. Bio je tu naš makedonski kolega Nenad Živanovski, koji je iskoristio priliku da Novaka upita prati li Mundijal i za koga navija: „Naravno, za Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku. Uvek podržavam reprezentacije sa Balkana i iz regiona. Francuska igra fantastično. To su reprezentacije koje su zaista impresivne. Mislim da će Portugal

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »