Nole, stigosmo: Video sam sliku s aerodroma…
Sport klub pre 9 sati | Autor: Saša Ozmo

„Video sam da su postavili sliku da su na aerodromu, verovatno je kasnio let“, rekao je Nole kada nije bilo pitanja na srpskom na njegovoj uvodnoj vimbldonskoj konferenciji.
Jeste, Nole – kasnio je let, pritom znaš i ti kakve su londonske gužve, tako… nema veze, već ćemo se viđati. Imamo i jedno lepo iznenađenje. Bio je tu naš makedonski kolega Nenad Živanovski, koji je iskoristio priliku da Novaka upita prati li Mundijal i za koga navija: „Naravno, za Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku. Uvek podržavam reprezentacije sa Balkana i iz regiona. Francuska igra fantastično. To su reprezentacije koje su zaista impresivne. Mislim da će Portugal






