ZVANIČNO - Baskonija se rastala se petoricom, među njima i Partizanova želja
Sportske.net pre 5 sati | Sportske.net

Presekla je Baskonija i odjednom se rastala sa čak petoricom košarkaša iz prošle sezone.
U Vitoriji od ovog leta nećemo gledati Trenta Foresta, Markiza Noela, Judžina Omorujia, Gitisa Radževičijusa i Džesija Edvardsa. Najviše su odjeknuli odlasi Foresta i Omorujia. Bio je Forest jedan od lidera tima u protekle dve sezone i rukovodio igrom tima koji sa klupe predvodi Paolo Galbijati, ali je odlučio da načini korak napred u karijeri, pa će najverovatnije naredne sezone igrati za Fenerbahče. Što se Omorujia tiče, Nigerijcu je prošla sezona bila premijerna









