Svet u neverici zbog jezive sudbine žrtve nasilja Medina preživela zversko premlaćivanje, a sada ide na eutanaziju: "Jedina mu je greška što me nije ubio!"

Kurir pre 24 sata  |  Dejli mejl
Svet u neverici zbog jezive sudbine žrtve nasilja Medina preživela zversko premlaćivanje, a sada ide na eutanaziju: "Jedina mu…

Svet je zanemeo pred bolnom i potresnom ispovešću Medine, žene koja je preživela stravično partnerovo nasilje, ali je na kraju, izgubivši svaku nadu u pravosudni sistem i živeći u neizdrživim fizičkim mukama, donela konačnu i radikalnu odluku – zatražila je eutanaziju.

Medina danas živi sa stalnim bolom koji uspeva da obuzda samo najjačim opijatima poput morfijuma i fentanila, zbog kojih se, kako sama priznaje, "oseća kao zombi danima". Koliko je njen bivši partner, Antonio David S. M., bezobziran, najbolje oslikava situacija kada je prekršio zabranu prilaska i pozvao je telefonom. Medina je tada snimala razgovor kako bi imala dokaz za policiju. - Jednom me je kontaktirao u pozivu koji sam prijavila zbog kršenja zabrane prilaska.

Pročitajte još

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »