Autobus pun putnika sleteo sa auto-puta: Teška nesreća kod Bačke Topole, završio u kanalu kad su se vraćali sa Hvara, ima povređenih
Blic pre 5 sati

U nezgodi je povređeno 12 osoba, od kojih je sedam teško povređeno, ali nema smrtnih slučajeva Autobus je išao iz pravca Novog Sada ka Horgošu kada je iz za sada nepoznatih razloga izgubio kontrolu Autobus koji je prevozio putnike sa Hvara sleteo je jutros oko osam časova sa auto-puta nedaleko od Bačke Topole.
U ovoj teškoj saobraćajnoj nezgodi povređeno je 12 osoba, od kojih je čak sedmoro zadobilo teške telesne povrede, ali na sreću, nema smrtno stradalih. Nesreća se dogodila kada je autobus, koji se kretao iz pravca Novog Sada ka Horgošu, iz za sada potpuno neutvrđenih razloga izgubio kontrolu i sleteo sa kolovoza. Kako "Blic" nezvanično saznaje, u vozilu se nalazilo 17 putnika koji su svoje putovanje započeli juče oko 16.30 časova na Hvaru, a planirano je da











