Autobus pun ljudi sleteo sa auto-puta. Užas kod Bačke Topole, ima teško povređenih.

Kurir pre 5 sati
Autobus pun ljudi sleteo sa auto-puta. Užas kod Bačke Topole, ima teško povređenih.

Autobus koji je prevozio putnike sa Hvara sleteo je jutros oko osam časova sa auto-puta nedaleko od Bačke Topole.

U ovoj teškoj saobraćajnoj nezgodi povređeno je 12 osoba, od kojih je čak sedmoro zadobilo teške telesne povrede, ali na sreću, nema smrtno stradalih. Nesreća se dogodila kada je autobus, koji se kretao iz pravca Novog Sada ka Horgošu, iz za sada potpuno neutvrđenih razloga izgubio kontrolu i sleteo sa kolovoza. Kako se nezvanično saznaje, u vozilu se nalazilo 17 putnika koji su svoje putovanje započeli juče oko 16.30 časova na Hvaru, a planirano je da putovanje

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »