Miroslav Tanjga posle remija sa Araratom: "Bilo je dobrih trenutaka i odlične igre, takođe je bilo i loše igre i to je normalno"

Dnevnik pre 1 dan
Miroslav Tanjga posle remija sa Araratom: "Bilo je dobrih trenutaka i odlične igre, takođe je bilo i loše igre i to je…

Fudbaleri Vojvodine odigrali su u drugom pripremnom susretu nerešeno sa Araratom 1:1 (0:0).

Nakon meča, šef stručnog štaba Vojvodine istakao je da je zadovoljan prikazanim, uprkos teškim uslovima za igru. „Morali smo da menjamo termin i izlazimo u susret. Izuzetno su bili izazovni i teški uslovi za igru. Ostalo nam je nekih 12 dana do najbitnijeg meča i nismo imali luksuz da odlažemo ovaj susret“, prvi su utisci trenera Tanjge nakon meča. „Ovakve utakmice su najbolji trening, mi moramo da uđemo u ritam i ovaj meč smo shvatili tako. Bilo je dobrih

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »