Srbiji ni set protiv raspoloženih Francuza na domaćem terenu
RTS pre 8 sati

Odbojkaši Srbije poraženi od olimpijskog prvaka Francuske sa 3:0 u setovima (25:23, 25:16, 25:22) u trećem meču druge nedelje Lige nacija u francuskom Orleanu.
Nakon lošeg uvoda, Francuska je jedva dočekala dolazak u Orlean gde je nanizala tri pobede, među kojima je i nad Srbijom. "Orlovi" su najveći otpor pružili u prvom i trećem setu, ali opet nedovoljno da se uzme makar jedan set, time i bod. Sada se sa skorom 4-3 Francuska izjednačila sa Srbijom, Brazilom, Bugarskom i Italijom na sredini tabele, a sedam ekipa ide na završni turnir. Srbiji sledi susret sa trećeplasiranom SAD u nedelju od 20.30, pa selidba u Beograd za












