Фудбалери Партизана допутовали у Словенију на припреме

Фудбалери Партизана допутовали у Словенију на припреме

Фудбалери Партизана допутовали су данас у Словенију где ће се наредних 14 дана припремати за нову сезону.

Како су саопштили црно-бели, експедиција Партизана стигла је на Мариборско Похорје након седам сати пута, сместила се у хотел, након чега је одрадила и први тренинг. Црно-бели ће на Мариборском Похорју боравити до 11. јула, а у том периоду ће одиграти пет контролних мечева против екипа ЦСКА 1948, НК Алуминиј, Нефчи, Локомотива Загреб и Нафта 1903. За место у тиму код новог тренера Саше Илића ће се борити 26 играча, а то су: Голмани: Марко Милошевић, Милош Крунић,

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »