Čistka u Vitoriji: Baskonija pustila Partizanovu metu!
Hot sport pre 6 sati

Šansa koja mora da se iskoristi! Baskonija je krenula u ozbiljnu rekonstrukciju ekipe i u istom danu potvrdila rastanak sa petoricom košarkaša koji su prošle sezone nosili dres kluba iz Vitorije.
Tim koji vodi Paolo Galbijati u narednoj sezoni neće računati na Trenta Foresta, Markiza Noela, Judžina Omorujia, Gitisa Radževičijusa i Džesija Edvardsa. Ovakav potez jasno pokazuje da Baskoniju čeka drugačiji roster i veliki posao tokom leta. Najveću pažnju privukli su odlasci Foresta i Omorujia. Forest je tokom prethodne dve godine imao važnu ulogu u organizaciji igre i bio jedan od nosilaca tima, ali se očekuje da karijeru nastavi u Fenerbahčeu. Posebno je









