Pao sa drveta i poginuo na mestu: Tragedija u Viništu, lekari mogli samo da konstatuju smrt

Kurir pre 6 sati  |  Nezavisne novine)
Pao sa drveta i poginuo na mestu: Tragedija u Viništu, lekari mogli samo da konstatuju smrt
Muškarac iz Zavidovića A. H. (60) preminuo je na licu mesta nakon pada sa drveta u mestu Vinište, opština Žepče, potvrdila je portparolka Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović. Muškarac je bio u pratnji ženske osobe, a Policijskoj stanici Žepče slučaj je prijavljen u 15.20. - Preminuli je pao sa drveta na obalu reke Bosne. Služba Hitne medicinske pomoći Žepče obavestila je PS Žepče, koji su i obavili uviđaj. Lekar

Pročitajte još

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »