Без задржавања на рампама ауто-путева и на граничним прелазима
РТВ пре 11 сати | Тањуг

БЕОГРАД - Према информацијама ЈП ''Путеви Србије'', на наплатним станицама на ауто-путевима у Републици Србији нема задржавања возила, саопштено је јутрос из АМСС.
Према информацијама Управе граничне полиције, нема задржавања ни на путничким терминалима граничних прелаза. Задржавања нема ни на теретним терминалима граничних прелаза, наводе из АМСС.






