Engleska pobedila Panamu i prošla kao prva u nokaut fazu Mundijala: Džud okončao mučenje Engleza, Kejn poslao Linekera u istoriju
Dnevnik pre 13 sati

Fudbalska reprezentacija Engleske savladala je Panamu rezultatom 2:0 u trećem kolu L grupe na Svetskom prvenstvu i prošla u šesnaestinu finala sa prve pozicije.
Strelci za Engleze u Nju Džersiju bili su Džud Belingem u 62. i Hari Kejn u 67. minutu. Iako je Engleska bila veliki favorit, Panama je već u uvodnim sekundama mogla da priredi iznenađenje. Hose Luis Rodriges je ozbiljno zapretio, ali je Džordan Pikford bio na visini zadatka i sačuvao svoju mrežu. Nakon toga, Englezi su preuzeli inicijativu i stvarali prilike, ali je golman Paname Orlando Moskera briljirao između stativa. Zaustavio je pokušaje Markusa Rašforda i












