Potpisao ugovor na četiri godine, pa podneo ostavku posle samo mesec dana
Nova pre 13 sati

Selektor fudbalske reprezentacije Škotske Stiv Klark podneo je ostavku nakon eliminacije nacionalnog tima sa Svetskog prvenstva.
Fudbalski savez Škotske (SFA) saopštio je da je Klark napustio funkciju neposredno nakon pobede Hrvatske nad Ganom, rezultata kojim je i definitivno ugašena nada Škotske za plasman u nokaut fazu kao jedne od najboljih trećeplasiranih selekcija. Prema navodima BBC-a, igrači su o Klarkovoj odluci obavešteni u subotu, dok se reprezentacija još nalazila u bazi u Šarlotu. Klark je pre samo mesec dana potpisao novi četvorogodišnji ugovor sa Savezom. Škotska je na












