"Samo sam sedela i plakala": Glumica iz Stranger Things otkrila da joj je veoma teško pao kraj serije

Nova pre 3 sata
"Samo sam sedela i plakala": Glumica iz Stranger Things otkrila da joj je veoma teško pao kraj serije

Završetak snimanja jedne od najpopularnijih Netfliksovih serija ostavio je snažan emotivni trag na glumicu Mili Bobi Braun.

Mlada glumica priznala je da se teško nosila sa činjenicom da je posle 10 godina zatvoreno jedno važno poglavlje njenog života, zbog čega je poželela da sa kolegama razreši sve eventualne nesporazume. Govoreći u podkastu „Happy Sad Confused“, Mili Bobi Braun je otkrila da nije bila spremna na emocije koje su je preplavile kada se završila serija Stranger Things. „Bilo mi je veoma teško. Nisam očekivala da ću se tako osećati nakon završetka serije. Ja sam inače

Nova »

Najnovije vesti »