Saniran kvar na cevi kod Mašinskog fakulteta, potrošačima stigla voda

RTS pre 12 sati
Saniran kvar na cevi kod Mašinskog fakulteta, potrošačima stigla voda

Kvar u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta saniran je u ponoć, rečeno je RTS-u iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.

Komunalno preduzeće je saopštilo i da su, nakon sanacije kvara u ponoć, svi potrošači na opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu. Radnici su na terenu i u toku je sanacija rova, a potom sledi čišćenje travajskih šina. Tramvaji na linijama 5 i 2L i dalje ne saobraćaju ovom trasom. Do pucanja cevi kod Mašinskog fakulteta u Ulici kraljice Marije došlo je juče u jutarljim časovima.

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »