Svi potrošači na Paliluli i Starom gradu dobili vodu
Danas pre 11 sati | FoNet

Javno-komunalno preduzeće Beogradski vodovod i kanalizacija saopštilo je da su, posle sanacije kvara na cevi kod Mašinskog fakulteta u ponoć, svi potrošači u opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu, javila je Radio-televizija Srbije (RTS). Kako navodi RTS, radnici su na terenu i u toku je sanacija rova, a potom sledi čišćenje tramvajskih šina. Tramvaji na linijama 5 i 2L i dalje ne saobraćaju tom trasom. Cev kod Mašinskog fakulteta u Ulici kraljice Marije pukla












