Đoković u Londonu umesto reketa uzeo mikrofon i 50. 000 mu je skandiralo: Snimak se deli na svim mrežama
City magazine pre 11 sati

Dok se sprema za još jedan pohod na Vimbldon, Novak Đoković napravio je neočekivani izlet u svet muzike i našao se na jednom od najvećih koncerata ovog leta.
Srpski teniser pojavio se kao specijalni gost na nastupu Bed Banija u Londonu, gde je pred skoro 50.000 ljudi najavio jednu od pesama portorikanske superzvezde. Izašao je iz čuvene La Case, pojavio se na ekranu i najavio jednu od pesama. Za nekoliko sekundi postao je jedan od glavnih protagonista večeri, iako ovog puta nije držao reket, već mikrofon. El tenista Novak Djokovic protagoniza uno de los momentos más comentados durante el concierto de Bad Bunny en












