Saniran kvar na magistralnom cevovodu kod Mašinskog fakulteta

Insajder pre 2 sata  |  FoNet
Saniran kvar na magistralnom cevovodu kod Mašinskog fakulteta

Javno-komunalno preduzeće „Beogradski vodovod i kanalizacija“ saopštilo je da su, posle sanacije kvara na cevi kod Mašinskog fakulteta u ponoć, svi potrošači u opštinama Stari grad i Palilula ponovo dobili vodu, javila je Radio-televizija Srbije (RTS).

Foto: Unsplash/Rose Galloway Green Kako navodi RTS, radnici su na terenu i u toku je sanacija rova, a potom sledi čišćenje tramvajskih šina. Tramvaji na linijama 5 i 2L i dalje ne saobraćaju tom trasom. Cev kod Mašinskog fakulteta u Ulici Kraljice Marije pukla je u subotu u jutarnjim časovima.

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »