Saniran kvar kod Mašinskog fakulteta: Voda stigla svim potrošačima, tramvaji i dalje ne saobraćaju
Newsmax Balkans pre 3 sata

Kvar na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta saniran je u ponoć, a vodosnabdevanje na opštinama Stari grad i Palilula je normalizovano. Radnici su i dalje na terenu, dok tramvajski saobraćaj na toj deonici još nije uspostavljen.
Kvar na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta saniran je u ponoć, rečeno je Tanjugu u JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija". Iz ovog komunalnog preduzeća navode da su svi potrošači na opštinama Stari grad i Palilula ponovo dobili vodu. Radnici su i dalje na terenu zbog sanacije rova, nakon čega će uslediti čišćenje tramvajskih šina. Tramvajski saobraćaj na ovoj deonici još uvek ne saobraća. Do kvara na magistralnom cevovodu u Ulici












