Saniran kvar u Kraljice Marije! Oglasio se "Vodovod": Stigla voda, čeka se puštanje saobraćaja

Blic pre 1 sat
Saniran kvar u Kraljice Marije! Oglasio se "Vodovod": Stigla voda, čeka se puštanje saobraćaja

Radnici su još na terenu radi sanacije rova i čišćenja tramvajskih šina Tramvajske linije ne saobraćaju ovom trasom, dok su linije 2L, 5 i 10 preusmerene do Omladinskog stadiona Kvar u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta saniran je u ponoć, rečeno je Tanjugu iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija.

Iz komunalnog preduzeća navode i da su svi potrošači na opštinama Stari grad i Palilula dobili vode nakon kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta. Radnici su još uvek na terenu zbog sanacije rova, nakon čega sledi čišćenje tramvajskih šina. Tramvajske linije i dalje ne saobraćaju ovom trasom. Tramvajske linije 2L, 5 i 10 su skraćene i preusmerene, pa trenutno saobraćaju do Omladinskog stadiona, dok autobuske linije koje

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »