"Nisam želeo da razočaram sinove": Rod Stjuart otkrio zašto je išao na Mundijal uprkos zdravstvenim problemima

Nova pre 6 sati
"Nisam želeo da razočaram sinove": Rod Stjuart otkrio zašto je išao na Mundijal uprkos zdravstvenim problemima

Rod Stjuart je na jednom od svojih nedavnih nastupa imao zdravstvenih problema.

Tokom koncerta u Vest Veli Sitiju, u američkoj saveznoj državi Juta, publika je mogla da vidi kako pevač ima problema da nastavi nastup, pa mu je u jednom trenutku ukazana, kada je primio kiseonik. I pored toga, Stjuart je pokušao da ostane na sceni. Posle kratke pauze, obratio se publici i objasnio da ne može da stoji tokom izvođenja naredne numere. „Umalo sam se onesvestio. Da li bi vam smetalo da ovu pesmu otpevam sedeći?“, rekao je muzičar. U razgovoru za

Mundijal »

Ključne reči

Najnovije vesti »