Отворена прва школа за одвикавање од пушења у Центру за наркологију у Москви, прихваћено првих 30 пацијената

Отворена прва школа за одвикавање од пушења у Центру за наркологију у Москви, прихваћено првих 30 пацијената

Прва школа за одвикавање од пушења која укључује и одвикавање од електронских цигарета отворена је у Московском научно-практичном центру за наркологију.

"Недавно смо организовали рад прве московске школе против пушења, укључујући и вејпинг. И ако нас неко контактира, спремни смо да пружимо сву помоћ и подршку која му је потребна. Сарађујемо са специјалистима за болести зависности, психолозима и психотерапеутима. Чак имамо и акупунктуристе. Дакле, свако може да добије адекватну помоћ", рекао је главни лекар, специјалиста психијатрије који се бави превенцијом, дијагностиком и лечењем свих облика зависности, Антон

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »