"Hajde, bre, ulazi sa tim detetom": Vozač na liniji 50 zaustavio autobus van stajališta, pa vikao na ženu sa detetom
Nova pre 7 sati

Gradski javni prevoz u Beogradu besplatan je od januara 2025. godine, međutim, gotovo svakodnevno se ukazuje na probleme i sve lošije stanje u GSP-u, što se odražava na uslugu koju pružaju. Autobusi bez klime, manje vozila na ulicama, izmene na linijama gradskog prevoza, neprijatni vozači, sve su to stvari i situacije koje iz dana u dan, utiču na funkcionisanje građana u glavnom gradu.
Portalu Nova.rs javila se žena (ime i prezime poznato redakciji) koja je doživela neprijatnu situaciju prilikom ulaska u autobus na liniji 50 u petak posle podne, dok se sa unukom od nepune dve godine vraćala kući iz vrtića. Naime, ona je autobus čekala na stajalištu u Ulici kneza Višeslava kod restorana Mekdonalds oko 14:20 časova. Prema njenim rečima, autobus je stao van stajališta, iza dva autobusa na linijama 89 i 53, koji su već bili na stanici i otvorili












