Saniran kvar u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta
Politika pre 2 sata

Iz komunalog preduzeća navode i da su svi potrošači na opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu
Kvar u Ulici kraljice Marije kod Mašinskog fakulteta saniran je u ponoć, rečeno je Tanjugu iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija. Iz komunalog preduzeća navode i da su svi potrošači na opštinama Stari grad i Palilula dobili vodu. Radnici su još uvek na terenu zbog sanacije rova, nakon čega sledi čišćenje tramvajskih šina. Tramvajske linije i dalje ne saobraćaju ovom trasom. Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije ispred Mašinskog fakulteta u












