"Napolju živi kao pacov" isplivala istina o životu Lepog Miće van rijalitija: Teško šta gadnije može da...
Kurir pre 9 sati | Alo

Vladimir Tomović bez dlake na jeziku govorio je o rijalitiju, svom učešću, ali i Lepom Mići koji je svih devet sezona jedan od aktuelnih učesnika.
Tom prilikom otkrio je ko je za njega najgori čovek i učesnih svih sezona rijalitija. - Razmišljam od svih njih loših koga da izdvojim kao najgoreg. Izuzeo bih Miljanu Kulić koja je radila mnogo gadnih stvari, ali njoj ne mogu da uzmem za zlo jer je bolesna. Šta je sve ljudima izgovarala... Naveo bih je da nema psihičkih problema. Navešću Lepog Miću - započeo je Tomović. - Teško šta gadnije i bez kičme može da hoda zemaljskom kuglom, a ne rijalitijem. Tebi i meni












